Njëri 14 vjeç ndërsa tjetri 16, zbulohen emrat e të miturve që u aksidentuan tek Megatek

0
30
Gjigandi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Megatek, ku dy të mitur që punonin në sektorin e magazinimit dhe në sektorin e paketimit, janë dëmtuar pasi kanë rënë nga vinçi. Aktualisht ata ndodhen në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës, në pavijonin e reminacionit.

Burime për Abc24.al  nga Policisë, dy të miturit kanë pasur hemorragji dhe kanë qenë në rrezik për jetën. Ndërkohë janë zbuluar edhe emrat e dy të miturve, bëhet fjalë për Emanuel Alla,  dhe Klajdi Dusha. Rasti është tentuar që të mbahet i izoluar, duke mos e bërë publik për mediat.

Policia u mundua që të fshehte ngjarjen, duke mos bërë asnjë reagim mbi aksidentimin e dy të miturve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu