Një trup seksi si të Chloe-s

[ad_1]

Ajo ka bërë karrierë dhe famë si një këshilltare e shëndetit dhe fitnesit.

Dhe, Chloe Madeley ka dëshmuar edhe njëherë se ajo është në formën e saj më të mirë, teksa u shfaq në bikini të vogël, gjatë pushimeve me të dashurin e saj James Haskell, përcjell Bota sot.

Fanatikja e fitnesit 29 vjeçare dukej mjaft në humor të mirë, derisa ka shkuar në pushime me të dashurin e saj sportist.

Chloe u shfaq në një pishinë, duke treguar këmbët dhe gjoksin seksi dhe barkun e sheshtë e me muskuj, duke bërë që të gjitha femrat ta kenë zili./BS/

Image
Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *