Një trup seksi si Millie Mackintosh

Ajo sapo është kthyer nga pushimi i saj i pestë.

Por Millie Mackintosh ishte e gatshme për një pushim tjetër derisa ajo publikoi një foto nga pushimet e saj Dubai, të enjten, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini pink, 27 vjeçarja tregoi trupin e tonifikuar dhe të mahnitshëm.

Ajo duket tejet seksi, derisa tregon këmbët e gjata, barkun e sheshtë dhe gjoksin seksi./BS/

Kontrolloni gjithashtu

Kim për ish të dashurin e motrës: Nuk është person i keq!

Ylli i njohur televiziv, Kim Kardashian–West, sic duket ka përcjellë me vëmendje procesin e ndarjes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *