Një trup seksi si Millie Mackintosh

[ad_1]

Ajo sapo është kthyer nga pushimi i saj i pestë.

Por Millie Mackintosh ishte e gatshme për një pushim tjetër derisa ajo publikoi një foto nga pushimet e saj Dubai, të enjten, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini pink, 27 vjeçarja tregoi trupin e tonifikuar dhe të mahnitshëm.

Ajo duket tejet seksi, derisa tregon këmbët e gjata, barkun e sheshtë dhe gjoksin seksi./BS/

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *