Një selfie seksi e Kylie-t nga shtëpia 6 milionëshe

[ad_1]

Kylie Jenner ka pasur vetëm një mesazh për të gjithë të mërkurën: Jam shumë mirë dhe gjithë falë vetes sime.

Ylli televiziv që është ndarë së fundmi nga i dashuri i saj, reperi Tyga, është zhvendosur në shtëpinë e saj, ku përmes postimeve në Snapchat, i ka treguar atij se çfarë ka humbur, përcjell Bota sot.

19 vjeçarja ka treguar fizikun e saj të mahnitshëm në një fustan të bardhë, të ngushtë, pasi Tyga është larguar nga shtëpia e saj 6 milionëshe në Hidden Hills, Kaliforni, raportom Us Weekly.

Kylie shfaqet më seksi se kurrë teksa bën selfie, për të cilat dhe njihet./BS/

Image
Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *