Një nënë e përkushtuar si Edona, këto janë fjalët më të ëmbla për urimin e djalit

24

Edona Llalloshi është një nga këngëtarët më të pëlqyera nga publiku.

Ajo për vite me radhë I ka dhuruar muzikës shqiptare hite të padiskutuara.

Edona është e martuar dhe ka një djalë të quajtur Nur.

E, sot ajo feston tre vjetorin e lindjes së djalit.

Dhe, si një nënë e përkushtuar ajo ka shkruar fjalët më të ëmbla në ditëlindjen e djalit.

“Çka duhet dhe mundet një Nënë me i dhënë dritës së vet, veç se shpirtin dhe dashurin pa fund për një jetë të gjatë e të lumtur”, ka shkruar Edona.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz
You might also like
Comments