Next – Crazy – Çmenduritë e ditës – 9 Janar 2017 – Show – Vizion Plus

Kreu


https://www.facebook.com/nextvizionplus
https://facebook.com/VizionPlusTV

Emisioni Next eshte nje emision i cili bazohet mbi informacionin, te rejat dhe gjithcka qe eshte terheqese per te rinjte e sotem dhe qellimi i tij eshte argetimi, informimi dhe edukimi. Next eshte nje risi ne televizionet shqiptare pasi do trajtohet ndryshe ne skenar, xhirim, prezantim dhe ne rubrikat qe permban.

Kontrolloni gjithashtu

Xing me Ermalin 26 – Pjesa 1

Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *