Nëna e katër fëmijëve mahnit plazhin

[ad_1]

Ajo është nënë e katër fëmijëve dhe supermodelja Heidi Klum dukej e mahnitshme derisa po kalon pushimet me familje në Turks dhe Caicos në Karaibe.

Duke treguar linjat e saj të një supermodeleje, 43 vjeçarja shkëlqente në plazh në këtë pushim tropikal, përcjell Bota sot.

Duke u siguruar që të mos e djegë dielli, ajo përdori dhe një mbulues, duke u kujdesur për veten.

Pavarësisht viteve dhe lindjeve që ka kryer, Heidi dëshmoi se është në top formë./BS/

Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *