Në prag të ditëlindjes së 38-të, pozon krejtësisht nudo (+18)

[ad_1]

Ajo kurrë nuk ka qenë e turpshme për të treguar figurën e saj të mahnitshme.

Dhe, Joanna Krupa u kthye sërish tek fotot e saj të zhveshura, teksa postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram të mërkurën, përcjell Bota sot.

37 vjeçarja e cila është në prag të ditëlindjes së 38 ka pozuar krejtësisht e zhveshur afër një pishine, duke mbuluar gjoksin me duar dhe fytyrën me një kapelë.

Ylli i The Real Housewives of Miami vuri në pah linjat e saj perfekte trupore, derisa qëndron e shtrirë dhe nuk i lë fare vend imagjinatës./BS/

Image
Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *