Në prag të ditëlindjes së 38-të, pozon krejtësisht nudo (+18)

Ajo kurrë nuk ka qenë e turpshme për të treguar figurën e saj të mahnitshme.

Dhe, Joanna Krupa u kthye sërish tek fotot e saj të zhveshura, teksa postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram të mërkurën, përcjell Bota sot.

37 vjeçarja e cila është në prag të ditëlindjes së 38 ka pozuar krejtësisht e zhveshur afër një pishine, duke mbuluar gjoksin me duar dhe fytyrën me një kapelë.

Ylli i The Real Housewives of Miami vuri në pah linjat e saj perfekte trupore, derisa qëndron e shtrirë dhe nuk i lë fare vend imagjinatës./BS/

Image
Image

Kontrolloni gjithashtu

Mozzik përfundoi në gjykatë!

Nuk thotë kot që kur je me pushime gjëja më me vlerë që mund të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *