Në plazhin e Semanit zhvillohen sportet ekstreme Windsurf dhe Kitesurf

[ad_1]

Prej disa kohësh në plazhin e Semanit po zhvillohen sportet ekstreme Windsurf dhe Kitesurf dhe dy nga dashamirësit e këtyre sporteve janë Ermal Salihaj dhe Artur Sulejmani.

Prezantimi i këtij bregdeti si mundësi e sporteve ujore shton mundësitë që sezoni veror ta gjeje më të frekuentuar plazhin e Semanit nga pushuesit dhe amatorët e sporteve të ujit.

Plazhi i Semanit ndodhet pranë qytetit të Fierit, Patosit, Rroskovecit, por frekuentohet edhe nga pushuesit nga Berati dhe Kuçova.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *