Ndërron jetë Chris Cornell

[ad_1]

Ka qënë një nga zërat më të rëndësishëm të 30 viteve të fundit, dhe bëhet fjalë për liderin e Soundgarden, Chris Cornell.

Këngëtari i rokut ka ndërruar jetë papritur dhe papandehur, shkruajnë mediat ndërkombëtare.

Dhe lajmi bëhet i ditur nga burime shumë pranë këngëtarit. Chris ishte vetëm 52 vjeç, dhe i shtohet shiritit të zi të vdekjeve të këtij lloji: Kurt Cobain vdiq vetëm 27 vjeç, e më pas Layne Staley i Alice in Chains, apo së fundmi Scott Weiland i Stone Temple Pilots.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *