Ndërron jetë 18-vjeçari shqiptar pasi mori 4 goditje me thikë (FOTO)

Rreth dy javë pasi qëndroi në gjendje kome, ka ndërruar jetë fatkeqësisht 18-vjeçari shqiptar, Albert Dreni. Në 3 korrik një bandë latine e njohur me emrin “Mara Salvatrucha” u fut në një lokal, në Milano të Italisë dhe sulmoi një grup të rinjsh, me pretendimin se ishin bandë rivale.

I riu Albert Dreni u plagos me disa goditje thike afër zemrës, ndërsa u fut për të mbrojtur shokun e tij. Për këtë ngjarje deri tani policia italiane ka arrestuar dy persona. 18-vjeçari, me origjinë nga Durrësi jetonte në Itali me të motrën dhe xhaxhin./Abc24.al

VRASESIT E SHQIPTARIT
vrasesit-768x448

Kontrolloni gjithashtu

Zbulohet gënjeshtra e Arbana Xharrës dhe Blerand Stavilecit

[ad_1] Dje, Lidhja Demokratike e Kosovës publikoi programin qeverisës për mandat katër vjeçar. Në program …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *