Ndahet çifti i famshëm

0
47
Gjigandi

Meghan King Edmonds dhe bashkëshorti i saj Jim Edmonds, janë ndarë pas pesë vjet martesë.

Sipas Us Weekly, Jim paraqiti divorcin të premten, një ditë para përvjetorit të tyre të martesës.

Lajmet për ndarjen e çiftit vijnë vetëm katër muaj pasi Jim u kap duke shkëmbyer mesazhe me një grua tjetër, ndërsa Meghan ishte shtatzënë me binjakët e tyre.

Meghan dhe Jim u martuan në tetor të vitit 2014 dhe ndajnë vajzën dyvjeçare Aspen dhe djemtë binjakë njëvjeç, Hayes dhe Hart.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu