Musa: Nuk mund të qëndroj pa e puthur vajzën që dua

[ad_1]

Që prej mesnate, deri në orët e para të mëngjesit, ata diskutuan gjatë me njëri tjetrin, ndërsa Dona edhe u përlot në një moment pas fjalëve të Musës.

Më pas u duk sikur gjërat u normalizuan mes të dyve. Dona i thotë se duhet ta kuptojë atë. “Thjesht di ti marr gjërat avash. Nganjëherë më mjafton ta kem afër një person e di që kemi respekt për njëri-tjetrin. Shumë njerëz paragjykojnë, të respektoj dhe familjen pasi është shqiptare”, thotë Dona.

“Unë nuk të thash se do të bëjmë dashuri, pastaj për mua është e vështirë të mos puth një njeri që më pëlqen me të vërtetë. Të ishte lojë do ta kisha marr si lojë”, tha Musa.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *