Musa, kompliment Katerinës: Sa seksi që je!

[ad_1]

Ishte ulur në oborr së bashku me partneren e tij Donën dhe me Marjusin, por Musa nuk mundi ta linte pa një koment Katerinën teksa ajo po kalonte para tyre.

“O Katerina, sa seksi që je!”, i thotë ai partneres së Lupçes.

Por ajo nuk pati asnjë reagim dhe vazhdoi duke u futur brenda në shtëpi.

Ky kompliment i Musës u mirëkuptua edhe nga partnerja e tij, Dona, e cila nuk reagoi pas fjalëve të tij.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *