Mourinho bën gati dy transferime

Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho, do të nënshkruajë me mbrojtësin e Tottenham, Toby Alderweireld, dhe anësorin e Chelsea, Willian, gjatë verës.

Portugezi do të përforcojë radhët për edicionin e ri, pasi ky që përfundon në maj nuk ka rrjedhur sic e kishte planifikuar.

Alderweireld dhe Willian e kanë treguar veten shumë të dobishëm për skuadrat e tyre dhe Mourinho do që vitin tjetër skuadra të ndërtohet mbi ta dhe Antoine Griezmann.

Kontrolloni gjithashtu

Owen: Ronaldo duhet të falënderojë Manchester United-in

Cristiano Ronaldo është bërë një lojtar “perfekt” te Real Madrid, por Michael Owen thotë se …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *