Mourinho bën gati dy transferime

[ad_1]

Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho, do të nënshkruajë me mbrojtësin e Tottenham, Toby Alderweireld, dhe anësorin e Chelsea, Willian, gjatë verës.

Portugezi do të përforcojë radhët për edicionin e ri, pasi ky që përfundon në maj nuk ka rrjedhur sic e kishte planifikuar.

Alderweireld dhe Willian e kanë treguar veten shumë të dobishëm për skuadrat e tyre dhe Mourinho do që vitin tjetër skuadra të ndërtohet mbi ta dhe Antoine Griezmann.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *