Motra e Mel B, Belafontes: Shpresoj të kalbeni në ferr

[ad_1]

Motra e Mel B-së Danielle Brown, është përplasur me Stephen Belafonte, në vazhdën e akuzave të abuzimit.

Duke ndarë një fotografi në rrjetin social Instagram, Brown shkroi ”rrahës grash” dhe ”psikopat”.

Broën akuzoi ish bashkëshortin e motrës së saj se ai ka përdorur abuzime dhe ajo ka një porosi për të:

”Unë shpresoj që ju të kalbeni në ferr” i është drejtuar Danielle Brown, Belafontes.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *