Morena vallëzim provokues për të dashurin miliarder

7

Kohë më parë u bë publike edhe lidhja e ish- Miss-it dhe këngëtares Morena Taraku me miliarderin iranian, Sasha Sobhani.

Ndërsa, tani i dashuri i Morenës nuk ndalet së postuar dedikim dashurie për këngëtaren.

Së fundi ai ka postuar në Instastory një video në të cilën shihet Morena duke bërë një vallëzim provokues për Sash-n shihet në jahtit e tij luksoz.

‘Ti e di sa shumë të dua’ ka shkruar ai në videon në të cilën ata shihen nga pushimet.

You might also like
Comments