Montella i pasigurt për të ardhmen, Juve e Roma qëndrojnë në sfond

[ad_1]

Milani nuk është shumë i kënaqur me Vincenzo Montellan dhe në fund të sezonit italiani mund të largohet.

Sipas La Gazzetta dello Sport, e ardhmja e italianit në Milano është shumë e pasigurt.

Trajneri aktual i kuqezinjve në rast se nuk vazhdon me Milanin, mund të përfundojë te Juventusi, gjithmonë në rast se Massimiliano Allegri largohet.

Por, edhe te Roma, por vetëm pasi Luciano Spalletti largohet, gjë që është shumë e mundur.

Aktualisht Milani është në vendin e shtatë me 54 pikë.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *