Momenti tragjik kur kamioni mbyt njerëzit në Nice të Francës (Video)

Ky është momenti tragjik kur kamioni ka shkelur tashmë 60 persona për vdekje në Nice të Francës.

Shoferi i kamioni, sipas raportimeve, ka dalë nga kamioni e më pas dhe ka shtënë në drejtim të turmës.

Ai është vrarë nga Policia.

Kamioni thuhet të jetë ngarkuar me armë dhe granata.

Kontrolloni gjithashtu

Zbulohet gënjeshtra e Arbana Xharrës dhe Blerand Stavilecit

[ad_1] Dje, Lidhja Demokratike e Kosovës publikoi programin qeverisës për mandat katër vjeçar. Në program …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *