Momenti kur vetura futet në trotuar dhe shtyp këmbësorët në Times Square (+18)

[ad_1]

New York-u është tmerruar sot kur një shofer u fut me veturë në trotuar dhe shtypi dhjetëra persona, ku si pasojë humbin jetën një vajzë dhe u lënduan 22 tjerë.

Por pas këtij aksidenti të tmerrshëm, janë publikuar edhe pamjet e para të momentit kur shoferi i veturës humb kontrollin dhe shtyp këmbësorët në trotuar në sheshin Times Square.

Ish-marinsi amerikan Richard Rojas 26-vjeç, shihet duke u futur me shpejtësi të madhe në turmën e këmbësorëve.

Shumë kalimtarë……

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Sulmuesi i policit në Paris pranon se ka lidhje me Shtetin Islam

[ad_1] Burri, i cili kishte sulmuar policin jo shumë larg katedrales Notr Dam në Paris, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *