Modelja e njohur zhvishet komplet nudo për 8 mars

10

Ajo kishte mbajtur të fshehtë shtatzënin një kohë të gjatë .

Por, modelja e njohur Rosie Huntington-Whiteley gjatë ditë së enjte ka pozuar nudo duke ekspozuar barkun shtatzënë.

Këto imazhe bukuroshja britanike i ka postuar në rrjetin social Instagram për nderë të ditës ndërkombëtare të gruas, 8 Marsi.

Modelja ka rikujtuar kohën kur ishte shtatzënë pikërisht në ditën e femrës.

 

#internationalwomensday

A post shared by Rosie HW (@rosiehw) on Mar 8, 2018 at 7:53pm PST

Rosi dhe bashkëshorti i saj, aktori Jason Stathem janë bërë prind të një djali gjatë verës së vitit të kaluar.

You might also like
Comments