Missi i ‘O sa Mirë’ kaq bukur vishet për në shkollë

[ad_1]

Arta Nitaj apo siç tashmë e njohin, Xhesika aktorja më e re në serialin ‘O sa mirë’, këto ditë ka qenë shumë e përfolur në mediet rozë

Përveç në serial, ajo njihet edhe për linjat e saj seksi.

Së fundmi ajo në profilin e saj në Facebook ka postua një fotografi ku duket pa grim dhe e veshur në veshje.

‘Në shkollë’, kishte shkruar Arta.

Megjithatë edhe kështu ajo duket bukur.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *