Mimoza shkëlqen në “Love For Days”, si gjithmonë e veçantë (VIDEO)

46

Mimoza është një këngëtare shqiptare e cila po ec me hapa të suksesshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Ajo sapo ka publikuar këngën e re të titulluar “Love For Days”, në kontratë me produksionin muzikor “Budde Music” që vepron në Gjermani.

“Love For Days” trajton një fabul dashurie, por Mimoza shkëlqen në video, duke u dukur atraktive dhe tërheqëse me të bardha. Ky projekt vjen krejtësisht ndryshe për dallim nga projekti i parë nga Mimoza “Big Girls Cry”.

Mimoza është shume aktive në rrjetet sociale ku ndan fotografi të reja me ndjekësit e saj, ajo shihet plotë me energji, buzëqeshje dhe me një stil shumë të veçantë. Aktualisht Mimoza ka shumicën e fansave nga mbarë bota.

View this post on Instagram

The amount of splinters I got in my feet from dancing barefoot in the woods. All the flies that got stuck on my lipgloss (smh 🤦🏼‍♀️😂) all the bites & all the bruises…it was all worth it! I’m so proud of the video. Shoutout to my incredible team for giving me 100% creative control not only on my songs but my videos as well. Nothing makes me happier than having a vision & seeing it come to life. My art truly comes from my heart. Thanks for appreciating it.❤️

A post shared by MIMOZA (@missmimoza) on Nov 10, 2018 at 1:25pm PST

Kujtojmë se dy këngët e publikuara nga këngëtarja përgjatë vitit 2018, “Love For Days” dhe “Big Girls Cry”, kanë arritur shifra të kënaqshme klikimesh në Youtube./Florim A.Gashi-Gazetaora/

Më poshtë ju sjellim disa fotografi nga Mimoza të cilen mund ta gjeni në instagram duke klikuar KËTU

View this post on Instagram

If you fall first I’ll fall back and Iove you unafraid. These days are made for us and I don’t wanna wait. 💕 #LFD

A post shared by MIMOZA (@missmimoza) on Nov 5, 2018 at 8:41am PST

View this post on Instagram

117k streams on Spotify only after the first day! That’s incredible! 😭😍 Continue to help me spread #LoveForDays we are just getting started!! Let’s go #TeamMim let’s goooo!!! 😤💪🏻❤️

A post shared by MIMOZA (@missmimoza) on Nov 3, 2018 at 9:32am PDT

View this post on Instagram

“Feet, what do I need you for if I have wings to fly?“ #FridaKahlo 🌸

A post shared by MIMOZA (@missmimoza) on Oct 27, 2018 at 8:27pm PDT

View this post on Instagram

My favourite colour is lavender. What’s yours? ☺️💜🎨

A post shared by MIMOZA (@missmimoza) on Feb 7, 2018 at 12:38am PST

You might also like
Comments