Milani nuk heq dorë nga Morata

[ad_1]

Milani është i interesuar që të afrojë në skuadër sulmuesin e Real Madridit, Alvaro Morata.

Ish-sulmuesi i Juventusit edhe pse ka shënuar shumë gola ai nuk ka arritur të zë vend në formacion.

Ai ka shënuar 20 gola n 17 ndeshje si startues.

Sipas Tuttosport, Morata është objektiv i Rossonerëve për këtë verë.

Bisedimet pritet të fillojnë pas 3 qershorit kur mbaron edhe finalja e Ligës së Kampionëve.

Për të ka interesim edhe nga Chelsea dhe Manchester United.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *