Mikrofoni tradhton moderatoren serbe: ‘Në këtë vapë s’mund të bëj as seks’ (Video)

Moderatorja e edicionit qendror të lajmeve në RTRS (Radiotelevizioni i Republikës Serbe në Bosnje dhe Hercegovinë), Biljana Knezevic, iu është ankuar kolegut të saj se vapa është aq e madhe sa “nuk mund të bëjë as seks”.
Problemi i vetëm me këtë deklaratë të sinqertë dhe brengosëse ishte se Knezevic e kishte mikrofonin e hapur, prandaj deklarata e saj u dëgjua edhe në transmetimin e drejtpërdrejtë. /Abc24.al

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *