Gjigandi
Ballina VIP Mihrije Braha flet për operacionet plastike

Mihrije Braha flet për operacionet plastike

0
15

Mihrije Braha ka folur për operacionet plastike, diçka për të cilën akuzohet shpesh.

Përmes rubrikës ‘Kutia e pyetjeve’, artistja tregoi a ka apo jo operacione dhe foli edhe për tradhtinë dhe shtatzëninë e dështuar.

Në videon e mëposhte keni mundësi të kuptoni shumë gjëra të cilat mbase nuk i keni ditur për të.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu