Microsoft zbulon XBOX me konzolën më të fuqishme

[ad_1]

Microsoft ka zbuluar detajet e projektit të tij shumë të përfolur “Project Scorpio”.

XBOX-i misterioz duket të jetë një nga lojërat më të fuqishme të bëra ndonëjherë, sipas specifikave të publikuara nga kompania, shkruan The Independent.

Shumë informata tjera pritet të dalin në muajt në vijim, por specifikat që tashmë kanë dalur e bëjnë këtë konsolën më të fuqishme në treg, duke i tejkaluar rivalët më të afërt, Play Station 4 Pro.

Megjithatë, Microsoft nuk e shfaqi dizajnin e konsolës së re dhe nuk tregoi se çfarë lojë do të mund të luhet në këtë model më të ri të XBOX.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Safari i ri i Apple “mbyt” videot irituese

[ad_1] Në internet ka mjaft gjëra irituese dhe nëse lexoni lajme në disa faqe globale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *