Michelle Obama del me flokë natyrale, “rrënon” rrjetin

[ad_1]

Pasi ndërtoi imazhin e saj të mbajtur për tetë vite si Zonja e Parë e SHBA-ve, Michelle Obama më në fund ka vendosur të dalë në publik me flokë natyrale.

Fotografia e gruas së Barack Obamas është shndërruar në hit në rrjetet sociale, është shpërndarë në masë të madhe, ka marrë qindra mijëra pëlqime dhe dhjetëra mijëra komente.

Kjo është fotografia e shumëpëlqyer e Michelle Obamas

Në fotografi, Michelle shfaqet e gjitha natyrale me flokë të lidhura dhe me një shami në formë shiriti të lidhur në kokë.

Përdoruesit e rrjeteve sociale duket se pëlqejnë gjithçka nga familja Obama. Ish-Çifti i Parë amerikan ka simpati të gjerë në Shtete e Bashkuara dhe jashtë tyre dhe gjithçka që bëjnë ata, pritet me kërshëri.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *