Meshkuj mundohuni të përmbaheni kjo `pjeshkë` do t`ju çmend (FOTO)

Ajo është e njohur më së mirë nga reality show ‘Towie’ dhe ka forma bombastike.

Ylli i televizionit Pascal Craymer, në fotosesioni e fundit është dukur përvëluese.

E veshur në bikini të bardha ajo i ka lënë shumë pak imagjinatës duke zbulur më shumë se që është pritur./Abc24.al

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *