Me flokë të gjatë e dredha-dredha, Yllka iu befason me këtë ndryshim

24

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore dhe në të gjitha ka qenë shumë e suksesshme, shkruan ORAinfo.

Yllka tani është më pak aktive me këngë të reja, mirpëo, është shumë e pranishme në mbrëmje e koncerte.

Krahas kësaj, ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka ndryshuar shumë në pamje.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz
You might also like
Comments