Mbahet konferenca “FSK– perspektivat e së ardhmes”

Mbahet konferenca “Forca e Sigurisë së Kosovës – Perspektivat e së Ardhmes”, e cila organizohet nga Instituti Kërkimor për Çështje Evropiane dhe të Zhvillimit.

Në këtë konferencë do të jetë i pranishëm edhe Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi.

Kontrolloni gjithashtu

Rrebesh plumbash mbi zyrën e kryetarit Jabllanoviq

Persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të ndërtesës për Punë Sociale, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *