Manaj: Të tjerët më paragjykojnë

[ad_1]

Pas barazimit 2:2 që Pisa arriti në fushën e Perugia-s në Serie B, futbollisti shqiptar Rei Manaj ka treguar emocionet dhe ka vlerësuar shokët e skuadrës. “Ishte një rezultat i mirë, duke parë mënyrën se si shkoi ndeshja. Ndonjëherë na barazojnë të tjerët, ndërsa këtë herë barazuam ne. Trajneri Gatusso? Është një person i shkëlqyer, pavarësisht se na bërtet gjithmonë. Kur bëjmë gabime është shumë kritik, por pastaj di ta kthejë situatën të qetë. Karakteri? Unë jam një njeri normal, pavarësisht se të tjerët më paragjykojnë. Janë thënë shumë të pavërteta për mua, por unë hesht dhe vazhdoj të punoj gjithmonë për t’u përmirësuar”, ka thënë Manaj.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

FIFA hesht rreth rrezikut të mbajtjes së botërorit në Katar

[ad_1] Pas shpërthimit të krizës diplomatike në Lindjen e Afërt, sytë e adhuruesve të sportit …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *