Makina përplaset me murin, humb jetën 35- vjeçari

[ad_1]

Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e sotëm si pasojë e të cilit ka humbur jetën një 35- vjeçar.

Aksidenti është regjistruar në qytetin e Fierit. 35- vjeçari E.Dhamo teksa drejtonte automjetin me targë BR 3304 B , ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur rrethues të banesës së A.Dh në Libofshë. Goditjet e marra kanë qenë fatale të cilat i morën jetën 35 vjeçarit sapo mbërriti në spital.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Tiranë, të miturën e zë korrenti

[ad_1] Një vajzë e mitur në Tiranë ka përfunduar në spital në një gjendje të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *