Makina përplaset fuqishëm me trafikndarësen, drejtuesi i mjetit në gjendje të rëndë

57

Informacion paraprak

Një aksident i rëndë është regjistruar pak momente më parë në autostradën Lezhë-Laç.

Një automjet është përplasur fuqishëm me trafikndarësen.

Për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i mjetit.

Foto ilustruese

Ai është dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj.

You might also like
Comments