Lupçe mbetet “gojë hapur” nga Katerina!

[ad_1]

Katerina është duke bërë dush dhe Lupçe nuk mund ta linte vetëm dhe i shkon nga pas.

Ai qëndron pas saj dhe e shikon me vëmendje dhe duket tejet i habitur. “Zemër, ke ndryshuar shumë. Sa e mirë që je. Të hash fare!”, i thotë Lupçe partneres së tij.

Më pas, ai nuk mund të qëndronte më jashtë kabinës dhe futet brenda saj për të ndihmuar partneren e tij të lahej.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *