Luana dhe Cozman së shpejti me një bashkëpunim

Ditë më parë në media u përfol se Samanta Karavella është këngëtarja e përzgjedhur nga reperi Cozman për bashkëpunimin e radhës.

Kjo del të mos jetë e vërtetë, pasi artisti i njohur ka bashkuar forcat me një tjetër femër hot të ekranit shqiptar.

Burime të GazetësExpress të afërta me Cozman zbulojnë se brenda pak javëve do të publikohet bashkëpunimi me Luana Vjollcën, i cili do të vijë i realizuar me videoklip.

Pas ndarjes nga Tuna, duket se reperi ka vendosur të bombardojë me një nga femrat më seksi të skenës shqiptare.

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *