Loredana u hyn në mes vëllezëve Mozzik dhe Getinjo

0

Ka kohë që Loredana Zefi po përmendet në mediat rozë.

E e njohur për publikun u bë pasi u lidh me reperin Mozzik.

Dyshja po shihen shumë të dashuruar mes vete dhe këtë po e dëshmojnë imazhet që sjellin nëpër rrjete sociale dhe koha që po e kalojnë bashkë.

Madje duket se lidhja e tyre sa vjen e bëhet edhe më serioze pasi shpesh bjondina seksi shoqërohet edhe me familjarët e reperit.

Së fundmi u ka hyrë në mes dy vëllezërve dhe raportet me Getinjon janë shumë familjare dhe të afërta.

You might also like
Comments