Legjenda John Cena nuk do të ketë fëmijë me të sapofejuarën

[ad_1]

Çifti i sapofejuar Nikki Bella si dhe legjenda John Cena u bënë qendër e vëmendjes për shkak të mënyrës se si zgjodhën ata për të debutuar me hapin e tyre të radhës.

Por është Nikki Bella, ajo e cila ka zbuluar një sekret duke pohuar se ajo dhe i fejuari i saj John Cena, nuk do të kenë fëmijë.

Bella tha se vet Cena i kishte telefonuar asaj për t’i sqaruar se në jetën e tyre nuk do të kenë fëmijë.

Ndërkaq pyetur nga TMZ rreth arsyes së këtij vendimi, Nikki dha shpjegimin e saj:

”John nuk dëshiron fëmijë, kështu që ne nuk do të kemi fëmijë”, është shprehur ajo.

Legjenda e WrastleMania, në fillim të javës në mes të ringut të përleshjes ekstreme, ku kishin sfiduar një çift tjetër, i propozoi martesë të dashurës së tij Nikki Bellas.

Një ngjarje e tillë mori dhenë pasi ishte e befasishme të pritej një vepër e tillë nga John, por ai theu akullin duke i propozuar të dashurës së tij në mesin e 70 mijë të pranishmëve në sallë.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *