Ledri Vula: Një në një milion femra ‘nuk ma ka lenë’

Reperi Ledri Vula ka publikuar tre këngë këtë verë. Fillimisht kanë qenë duetet me kantautorin Florian Mumajesi, “Beautiful” dhe “Nuk ma la”, dhe më pas projekti i tij me 2po2 “E premte”.

Nisur nga këto projekte reperi ka realizuar një intervistë për gazetën Paloma, ku ka folur për trofetë e fituara në Top Awards, xhelozitë mes kolegëve dhe projektet e ardhshme të tij.

I pyetur (nisur edhe nga titulli i këngës “nuk ma la”), nëse Ledrit nuk ja ka lenë ndonjë femër, reperi më i dashur i momentit ka thënë ” 1 në 1 milion femra nuk ma kanë lenë”.

Ledri njihet si hamshor në estradë, por pikëpyetja është, cila femër nuk ia la?

Kontrolloni gjithashtu

Një tjetër shqiptare në tregun muzikor amerikan

[ad_1] Këngëtarja shqiptare me emrin Njomza do ta lansoj albumin e saj të parë në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *