Lazio fitoi Kupën e Italisë, tifozja mban premtimin

52

Lazio fitoi mbrëmjen e djeshme Kupën e Italisë pasi mposhti në finale 2-0 Atalantën falë golave të Milinkovic-Savic dhe Correas.

Pas ndeshjes, festa e lacialëve ka qenë e madhe, ndërsa për të ndezur akoma më shumë atmosferën në stadium ka menduar Ana Falci.

Aktorja dhe ish-modelja, është e njohur si tifoze e thekur bardhekaltër.

Ajo kishte deklaruar se nëse Lazio fitonte këtë trofe, do hiqte bluzën në stadium dhe pas ndeshjes ka mbajtur premtimin duke u zhveshur para tifozëve.

You might also like
Comments