Lançohen imazhet e para të “Microsoft Surface Pro”

[ad_1]

Microsoft do të mbajë një eveniment të rëndësishëm ditën e hënë në Shangai të Kinës dhe spekulohet se kompania do të prezantojë Surface Pro 4.

Tashmë insajderi i njohur i industrisë Evan Blass erdhi me disa imazhe intriguese kur shfaqet një laptop Surface Pro.

Bazuar në imazhet e ofruara nga Blass, Surface Pro ri ndryshon shumë pak nga modeli i parë i 2015-ës. Pjesa më e madhe e përditësimeve pritet të jenë brenda laptopit ku pritet një harduer i përmirësuar. Sa i përket aksesorëve, laptopi vjen me një laps dhe tastierë të disponushme në katër ngjyra vijon Blass.

Microsoft Surface Pro

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Safari i ri i Apple “mbyt” videot irituese

[ad_1] Në internet ka mjaft gjëra irituese dhe nëse lexoni lajme në disa faqe globale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *