LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rende ne Tirane, plagosen 2 persona – Lajmi i Fundit – Lajme

0
103
Gjigandi

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Sauk – Tiranë. Dy automjete janë përplasur me njëri – tjetrin dhe për rrjedhojë dy persona janë plagosur. Të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në kryeqytet.

Lexo edhe:  Lulzim Basha me mesazh te veçante per shqiptaret - Lajmi i Fundit - Lajme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu