Kylie Jenner pozon nudo në setin e ri fotografik

[ad_1]

Bukuroshja Kyle Jenner ka pozuar nudo në setin e ri fotografik. Ylli amerikan i televizonit duket mjaft tërheqëse dhe seksi.

19-vjeçarja, e cila ka një koleksion të madh të parukeve, në këtë foto bardh e zi ka provuar një model të ri të flokëve.

Ajo e ka ndarë foton me ndjekësit e saj në Instagram të premten.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *