Kylie Jenner ka nje super lajm per fansat e saj

Familja Kardashian-Jenner mori një famë të madhe falë një reality show të quajtur “Keeping Up with The Kardashians”.

Ky reality show tegonte çdo gjë mbi jetën e motrave me të famshme në botë, dhe kështu nëpërmjet tij arritën majat.

Por në një lajm që u dha pak ditë më parë flitej se “KUWTK”ka pësuar një rënie për sa I përket shikueshmërisë pasi familja Kardashian-Jenner nuk ka më asgjë interesantë për të treguar.

e vogla e Jenner, Kylie, do të ketë një reality show të vetin dhe do ta quajë “Life Of Kylie” dhe sigurisht që premton plot surpriza.

Edhe këtë herë Kylie Jenner tregoi se ajo është e denjë për mbiemrin që mban.

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *