Kylie Jenner I jep përsëri fund lidhjes me rreperin amerikan

Më e vogla e familjes më të famshme Kardashian-Jenner I jep përsëri fund lidhjes së saj me rreperin amerikan Tyga.

Fotoja e fundit që 19-vjeçarja ka postuar me tashmë ish të dashurin e saj ka qënë me datë 14 shkurt, dita e shën valentinit.

Por kjo nuk do ishte hera e parë që ata ndahen pasi tashmë është bërë diçka e zakonshme. Thuhet se ndarja ka ndodhur si pasojë e një deklarate që Blac Chyna, e cila tashmë është e fejuara e vëllait të Kylie, akuzon rreperin se nuk jep detyrimet financiare të përmuajshme për djalin e tyre 4-vjeçar.

Revista Cosmopolitan aludon se kjo është thjesht një nga ato “ndarjet” e zakonshme të çiftit dhe se së shpejti do t’I shohim përsëri bashkë

Kontrolloni gjithashtu

Ja me cilën këngëtare seksi po vjen në bashkëpunim Mc Kresha

[ad_1] Reperi Mc Kresha dhe këngëtarja Arta Bajrami shumë shpejt do të vijnë me një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *