Kush vjen per dreke/ Perballja Lami- Koci, kush ishte pjata me e mire (13.06.2018)

7Badybilderia shqiptare Holta Lami balerini Frenkli Koçi ishin sot të ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” në Tv Klan.
Lami tha se ka marrëdhënie shumë të mira me gatimin dhe sot përgatiti fileto pule në zgarë dhe sallatë rukola me rrepa të kuqe.
Ndërkohë Frenkli Koçi kishte zgjedhur të përgatisë makarona me karkaleca. Në fund të emisionit të dy të ftuarit provuan pjatat dhe si më e mirë u shpall ajo e badybilderes Holta Lami.

You might also like
Comments