Krim i rëndë në familje, gruaja vret bashkëshortin në gjumë

Një krim i rëndë në familje ka ndodhur mëngjesin e sotëm, pasi gruaja ka vrarë bashkëshortin e saj.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Barbullush të Vaut të Dejës. Policia njofton se gruaja Mirela Buzalli ka vrarë me sëpatë burrin e saj Shkëlzen Buzalli.

45-vjeçari është qëlluar për vdekje kur ka qenë në gjumë, ndërsa nuk dihen shkaqet e këtij krimi të rëndë.

Uniformat blu kanë nisur hetimet dhe do të marrin në pyetje autoren e krimit. Mirela Buzalli u vetëdorëzua në polici pasi qëlloi për vdekje bashkëshortin e saj.

 

Kontrolloni gjithashtu

Fati i zgjedhjeve në Shqipëri , ABC24.AL shfaq sondazhin

  Sipas disa kërkimeve të bëra nga ana jonë ,gjithashtu konktatet që kemi patur me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *