Kourtney nxjerr të pasmet seksi në pushime me ish burrin

[ad_1]

Ajo është ndarë nga Scott Disick në korrik të vitit 2015.

Dhe, të martën Kourtney Kardashian është parë me ish burrin e saj në pushime në Hawaii, përcjell Bota sot.

37 vjeçarja tregoi format seksi në bikini të bardha, sidomos të pasmet, derisa rrinte në shoqërinë e Scott dhe fëmijëve të tyre.

Kourtney dukej joshëse dhe e hareshme teksa po shijonte këto pushime./BS/

Image
Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *