Khloe transparente, nxjerr gjoksin sheshit

[ad_1]

Khloe Kardashian njihet për format e saj seksi trupore dhe trupin e tonifikuar për shkak të punës së madhe që bën në palestër.

Dhe, duke i pasur, ajo i tregoi linjat seksi në Los Angeles të mërkurën, derisa doli e veshur me një bluzë gjumi transparente, përcjell Bota sot.

32 vjeçarja ishte veshur për të lënë përshtypje, teksa kishte kombinuar një palë tuta.

Ajo dukej mjaft seksi me gjoksin që kishte ekspozuar, derisa po dilte nga studiot e Keeping Up With The Kardashians ku kishte xhiruar me Scott Disick dhe motrën Kourtney./BS/

Image

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *