Khloe Kardashian tregon format e saj

Khloe Kardashian është parë teksa largohej nga dyqani familjar i rrobave “DASH”, teksa mbante veshur një bluzë të zezë pa mëngë dhe xhinse të ngushta. Ajo është kapur nga paparacët teksa dilte nga dyqani, të mërkurën pasdite.

Në të njejtën ditë paparacët kanë kapur edhe ish të dashurën e këngëtarit kanadez Justin Bieber, 23 vjeçaren Chantel Jeffries e cila mbante veshur një bluzë të tejdukshme.

Një nga tri motrat e famshme, Khloe Kardashian së fundmi ka punuar shumë për të formësuar trupin e saj meqë siç dihet më parë ka pasur shumë probleme me peshën e tepërt.

Kontrolloni gjithashtu

Kim për ish të dashurin e motrës: Nuk është person i keq!

Ylli i njohur televiziv, Kim Kardashian–West, sic duket ka përcjellë me vëmendje procesin e ndarjes …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *