Khloe Kardashian tregon format e saj

[ad_1]

Khloe Kardashian është parë teksa largohej nga dyqani familjar i rrobave “DASH”, teksa mbante veshur një bluzë të zezë pa mëngë dhe xhinse të ngushta. Ajo është kapur nga paparacët teksa dilte nga dyqani, të mërkurën pasdite.

Në të njejtën ditë paparacët kanë kapur edhe ish të dashurën e këngëtarit kanadez Justin Bieber, 23 vjeçaren Chantel Jeffries e cila mbante veshur një bluzë të tejdukshme.

Një nga tri motrat e famshme, Khloe Kardashian së fundmi ka punuar shumë për të formësuar trupin e saj meqë siç dihet më parë ka pasur shumë probleme me peshën e tepërt.

[ad_2]

Kontrolloni gjithashtu

Elvana Gjata bashkëpunim me yllin e njohur botëror

[ad_1] Në orën 20:00 në Instagramin e artistes Elvana Gjata shfaqet një klip ku kengëtarja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *